Jaunumi

Bugatti Veyron no tīra zelta
Bugatti Veyron no tīra zelta

Bugatti Veyron no tīra zelta


Vācu kompānija "Robert Gülpen Engineering", kas nodarbojas ar auto mēroga modelīšu izstrādi, un britu juvelierizstrādājumu kompānija "Stuart Huges" kopīgi radījušas "Bugatti Veyron" superauto mēroga modeli no tīra zelta, kas maksās divus miljonus sterliņu mārciņas (aptuveni 1,7 miljonus latu).

Kad pirms pieciem gadiem tirdzniecībā nonāca 1001 zirgspēka jaudīgais "Bugatti Veyron", tas kļuva par visdārgāko sērijveida automobili pasaulē, maksādams vairāk kā miljonu eiro. Tomēr iepriekšminētās kompānijas pārspējušas pašu ražotāju, izgatavojot praktiski divkārt dārgāku "Bugatti" kopiju, turklāt mērogā 1:18.

No 24 karātu zelta un dimantiem izgatavotā "Bugatti Veyron" kopija sver septiņus kilogramus. Tā ir aptuveni 25 centimetrus gara, 11 cm plata un 6,4 cm augsta. Turklāt modelītim ir atveramas durvis un pārsegi, kā arī grozāma stūre. "Bugatti Veyron Diamond" tiks izgatavots tikai trijās vienībās ierobežotā sērijā.

Pircējs par minētajiem diviem miljoniem mārciņu saņem ne tikai "Bugatti Veyron Diamond" modelīti 1:18 mērogā, bet arī alumīnija pamatni ar stikla vāku, sertifikātu par mākslas darba autentiskumu un fotoattēlus ar modelīša tapšanas procesu divu mēnešu laikā.
 

22.06.2010
© 2024, SIA "RAAP". Все права защищены.
Hosted by web-design.lv